| Dianne_9377 a întrebat:

Hello TPU! Am o problemasad. Am telefonul LG GT405, iar la Bluetooth daca vreau sa trimit cuiva ceva sau cineva vrea sa'mi trimita mie ceva scrie: esec la trimitere...ier telefonul meu este problema pentru ca am incercat si cu alte telefoane, l'am mai scapat de cateva ori pe jos dar nu parea sa aiba ceva...Va rog sa ma ajutati sad nu stiu care este problemapuppy dog eyes. Funda si vot la toti :*:*!

5 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Cred ca ori nu ai memorie ori nu ai poornit Bluetooth ulbig grin

| silviudx a răspuns:

Mai sterge din numele la aia la care ai trimis sau ai primit asa am avut si eu si mi-a mers! funda?

| silviudx a răspuns:

Mai sterge din numele la aia la care ai trimis sau ai primit, asa am avut si eu si mi-a mers
funda?

| silviudx a răspuns:

Scz ca am pus de 2 ori

| MitzutzaTa a răspuns:

Incearca sa vezi poate nai destula memorie sau daca nu dul la niste specialisti de telefoane mobile