| anonim_4396 a întrebat:

Hello, TPU, mi-a fost dor de voi! Am o problema. sunt momentan in Germania si vreau sa gasesc pe cineva, pe un baiat pe care l'am cunoscut acum cateva zile la locul de munca dar caruia nu am apucat sa ii iau nr de telefon sau ceva. S'a intamplat ceva si nu mai lucreaza acolo, avand in vedere ca as vrea sa ramanem prieteni as dori sa'l gasesc cumva. Nu pot intreba de el unde lucrez..am incercat, nu a mers. As vrea sa stiu daca are cineva vreo idee..se pot gasi si numerele de mobil ale oamenilor? Cumva, poate exista la ei un fel de carte de telefoane, cum sunt cele de fix? Ii stiu doar prenumele. E complicat, stiu. Multumesc celor care vor raspunde. happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna draga mea happy
As spune ca mi-a fost dor de tine dar nu stiam de existenta ta happy
Sincer nu stiu thinking daca iti placea de el puteai sa ii iei nr. de telefonwinking
Dar oricum, lasa, mai sunt baieti in lume laughing
Bafta -.-'

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai fost simpatica. happy
Nu era ideea ca mi-ar fi placut de el ci pur si simplu l-am citit ca a fi o persoana extraordinara si as fi dorit sa ramanem prieteni. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ahappy
Pai rar mai gasesti asa persoane thinking
Viata straight face
Stii parca era o reclama cum ca ii zici numele si ii gaseste nr.de telefon, doar ca ii stii doar prenumele -.-'
Good job, dude. laughing
Sorry^^ nu cred ca poti sa il gasestiwinking
Bafta big hug

| badblood248 a răspuns:

Cauta-i numele pe facebook si te uiti la fiecare profil pana ii gasesti poza sau cauti in pagini auri si suni la fiecare numar pana ii recunosti vocea

| anonim_4396 explică (pentru badblood248):

L-am cautat pe fb, nimic. Pagini aurii nu e doar pentru Romania?