| AnaMaria2719 a întrebat:

HELP! Cui ii place teatrul? Am de facut o sceneta. In care eu sunt baiatul si m-am despartit de prietena mea cu care am stat 2 ani. In timpul relatiei i-am facut cadou un lant de aur si cateva albume.Acum vreau lantul sa il dau noi mele prietene iar ea nu mi-l inapoiaza.Cum as putea continua sceneta nu ma prea pricep? Sa ma cert? Sa ne impacam? Multumesc din suflet.

Răspuns Câştigător
| SdDenisa a răspuns:

Iti voi spune in mare la ce m-am gandit si tu dezvolti happy Poti spune ca in timp ce prietena ta era intr-un loc [nu stiu cum ai schitat tu sceneta] tu te-ai strecurat si i l-ai luat. Ea si-a dat seama ca tu ai fost cel ce i-a facut lantul disparut si incearca sa-ti faca viata "amara"... De la cicaleli ajungeti sa intelegeti ca inca mai simtiti ceva unul pentru celalalt si voilá! happy

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cadourile nu se cer inapoi.Este un gest urat.

| AnaMaria2719 explică (pentru mira):

Asa e replica data din sceneta, si eu de la aceasta trebuie sa dezvolt.