| Robert25 a întrebat:

Hey All... dau funda! poate parea o intrebare stupida sau simpla coincidenta dar deja ma calca pe nervi chestia asta. Netul imi merge perfect pana cand intru in vreun joc. Dupa ce ies din joc si vreau sa intru iar pe net sau pe orice alt program legat de internet se grabeste repede sa dea un mare ERROR. Daca dau restart si incerc iar sa intru pe net merge OK apoi. Aveti idee de la ce e? sa fie de la astia cu netul? sau o problema din pc? merge destul de bine pana sa incep sa ma joc iar apoi cand ies si vreau sa navighez ERROR aveti idee de ce?

1 răspuns:
| pac2oo6 a răspuns:

Ai incercat sa dai Troubleshoot problems cand nu iti mai merge internetul?