| AndreiIonut24 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti daca aveti cumva vreo idee de ce nu mai merge sa ma conectez la internet pe laptop? Adica treaba e simpla..pana acum a mers, dar acum cand bag firul de net nu imi identifica netul..si doar trimite pachete de date..numai primeste..la fel face si in cazul in care il conectez la o retea de wi-fi. aveti vreo idee?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai router? Drivere?

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, in caz de ai Modem, este posibil sa fie dereglat poate de la Modem, si trebuie sa apesi pe butonul Modem dintr-o parte a Modemu-lui, dupa 45 de minute reapare iar. Daca nu, cred ca este nevoie sa chemi pe cineva in ajutor.