| BountyLoverXD a întrebat:

Hey! Am aproape 15 ani si am talent la desen (ma pricep la portrete, mai ales la vedete), si as vrea sa castig bani din asta, sa imi vand desenele sau poate sa fac portretul cuiva, dar nu stiu cui as putea vinde, si cunosc pe cineva mult mai talentat ca mine (dar are 20 de ani iar eu 15) care face foarte multi bani din desene. Da-ti-mi va rog niste sfaturi! :*

1 răspuns:
| Moise_Mihai_Daniel_1997 a răspuns:

Buna am citit intrebarea si as zice sa faci portretul tau sau al unei prietene ...iubitului....etc