| comet a întrebat:

Hey! . Am creat un eveniment "1 aprilie - ziua pacalelilor" si nu stiu ce descriere sa ii pun . Ma puteti ajuta cu o descriere frumoasa ? Acesta nu este un eveniment gen in 1 aprilie , pe strada ... sa se adune toti participantii. Este un eveniment pe facebook . Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| nicoparty a răspuns:

Eu as face invitatia astfel:
Cred ca stiai deja ca nu trebuie sa crezi tot ceea ce auzi, dar eu iti sugerez chiar sa iti dublezi atentia ca vineeee 1 aprilie!
veti rata sau nu ocazia de a face o farsa, iubitei, iubitului, prietenilor, parintilor, copiilor, fratelui, surorii etc…?
Farsele de 1 aprilie sunt destinate tuturor categoriilor de varsta, asa ca nu ezitati sa va surprinde-ti apropiatii cu cele mai traznite idei!

| comet explică (pentru nicoparty):

Este perfecta! Multumesc mult happy Ti-am dat fundahappy

| nicoparty a răspuns (pentru comet):

Multu'!