| RealFriend a întrebat:

Hey TPU,
Imi place mult de un baiat dar sunt mai timida si am fost cu el dar ne-am desp. din cauza asta.Va rog imi puteti spune cateva sfaturi pentru a inlatura macar putin timiditatea asta fata de baieti?
Cele mai multe sfaturi Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| NecunoscutPink a răspuns:

Asa sunt si eu o timida...si toti ma luau la misto, ma inroseam la fata la orice gluma, pana am pus piciorul in prag si am zis gata trebuie sa fiu mai tupeista. cred ca daca o sa incerci sa fii si tu putin mai tupeista o sa iti mearga totul ok :*

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu-i nimic mai frumos decat cand se intalnesc doi timizi si cauta sa-si depaseasca timiditatea impreuna, asa, ca in familie... :p
Asa ca, sfatul meu, cauta un baiat ase, mai timid. Sunt gramada!

| ДdД a răspuns:

Hey!
Ai mai multa incredere in tine! Pana la urma tu iti decizi personalitatea! Asa ca fi mai sigura pe tine si totul va fi bine.
Te-am pupat!
Pa-pa!