| EllyThau a întrebat:

Hey big grin visa intamplat vreodata sa vedeti o fantoma? s au un spirit ceva? O.O funda pentru ce a mai incredibila ^.^app acum un an era noapte. si m-am trezit pe la 2-3 noaptea fara tv deschis fara nimic. si eu am aproape de pat un dulap. si langa dulap era un scaun..si deodata vad ca era o fantoma ceva care s-a asezat pe scaun. si a stat cateva minutestraight face eu ma uitam va vita speriata nu mai puteam sa respir de frica si am in chis ochii si am spus o rugaciune si apoi a plecat inapoi in dulapstraight face app cred ca era bunicamiu a murit acum 16 ani O.O ce credeti ca era? DAR NU CRED CA ERA IMAGINATIA MEA!

Răspuns Câştigător
| Theseus a răspuns:

Un sfat MATURIZEAZA-TE nu are cums a fie fantome
da putea sa fie bunicatu` da VISAI
In vise poti vedea "morti" cred ca stii
Eu cred ca tu ai visat si ti s-a parut foarte real (nu are cums a existe FANTOME)

PS apropo ai facut bine cu rugaciunea e un lucru bun ca faci asta cand esti speriat tie frica si mai multe (mi-a placut)

DAR nu exista FANTOME sau SPIRITE sau STRIGOI si tot felul` de stupizenii din astea...

18 răspunsuri:
| UatDaFacx3 a răspuns:

Ei bine poate ca e vroba de schizofrenie [cauta pe google daca nu sti de inseamna], dar oricum nu te cunosc si pot doar sa dau cu presupusul. Sper ca te-am ajutat cu ceva, app daca nu ti s-a intamplat de multe ori nu ai de ce sa iti faci griji...cred thinking

| EllyThau explică (pentru UatDaFacx3):

Mi-s-a intamplat doar odata laughing)

| UatDaFacx3 a răspuns (pentru EllyThau):

Ehh, poate ca a fost doar din cauza oboselii.

| EllyThau explică (pentru UatDaFacx3):

Nu stiu ce a fost dar cand ma gandesc :-s brrrrrrrrrr:-s

Răspuns utilizator avertizat
| victorr_3274 a răspuns:

Sa te uiti pe AXN Sci-Fi, au o emisiune Ghost Hunters (vanatorii de fantome). Ei se duc cu camere de filmat pe intuneric si cu aparate foto si inregistreaza si audio, ai sa vezi sunt multe lucruri inexplicabile. Ei le numesc fenomene paranormale.

Răspuns utilizator avertizat
| Theseus a răspuns:

E bine binewinking sper sa nu mai vezi/(visezi) chestii din astea

| EllyThau explică (pentru Theseus):

Sa speramlaughing) ma speri repedelaughing mai ales de la vise deasteeaaaaaa.straight face

| EllyThau explică (pentru Theseus):

Jurrrrrrrrrrrrr ce mam speriat acum straight face ma uit pe protv si este un film si era una in pat care s-a trezit cu o mana plina de sange si cand sau uitat in stanga era o femeie si i-a spus daca nu trebuia sa se uite la copil si a fugit repede si copilul zici ca era mortstraight face

| Theseus a răspuns:

Cum se numeste filmul?/thinking:d
App mz pentru fundawinking sper ca am ajutat intr-adevar...

| EllyThau explică (pentru Theseus):

Nush..nu am vazut cum se numeste ca schimbat programelelaughing app cu placere :*

| Andrew23 a răspuns:

Sincer. Nu stie nimeni ce a fosthappy. Dar Daca mai apare Nu te speria. Nu are ce rau sa-ti facahappy.

| EllyThau explică (pentru Andrew23):

Daca mai vad odata fac dracu infactlaughing)