| WorkinForThis a întrebat:

Hey >:
deci eu am 1, 55 (mda, cam scundalaughing) si nu stiu sigur cate kg straight face laughing adica, e foarte ciudat: dimineata am 42 de kg, la amiaz am 45 iar seara am 48 rolling on the floor am crezut ca e cantarul meu defect, dar 3 zile m-am tot cantarit la aceleasi ore (8:00, 14:00, 20:00) si tot asa imi arata! ce poate fi? laughing)

15 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Poate de la haine laughing

| MoneyMoney a răspuns:

Totuşi fluctuaţii de peste 5Kg. într-o NU sunt normale! Mergi la medicul de familie să-ţi recomande nişte investigaţii!

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

● Esti ET.

| WorkinForThis explică (pentru EstiFericitaSauTrista):

Ce inseamna ET? rolling on the floor
cumva... extraterestru? waiting

| Roxin a răspuns (pentru WorkinForThis):

laughingCel din film(daca ai vazut filmul)laughing)

| tenshi261 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie >

| CreațaMăăă a răspuns:

Pai e chiar normal.
Cand dormi "slabesti"intr-un cuvant. Iar peste o ora sau doua cand te trezesti deja faci activitati supracuriculare. Iar pana la 20:00 deja ai bagat in tine foarte mult.Sau poate fii cantarul.Nu mereu e de folos un cantarbig grin Ti-am fost de ajutor? Nu ca as cersi dar ce zici, Imi dai si mie o fundita?:->

| Roxin a răspuns:

E normal. Dupa somn, corpul devine mao usor.In stomac nu ai mancare, muschii sunt relaxati.In timpul zilei ai diferita activitati.Mananci,mergi(muschii sunt pusi la treaba)Deci nu e o problema medicala. O zi buna

| TaviComplicat a răspuns:

Pentru ca la fiecare masa mananci 3kg si cand te trezesti faci un caca de 9kg.

| aDiDaSxD a răspuns:

Pai dimineata esti mai usoara ca nu ai mancat toata noaptea
Dupa amiaza esti mai grea ca ai mancat la 12 1
Si seara esti cea mai grea asa imi arata si mie si sunt baiat big grin
Funda?

| WorkinForThis explică:

Aa, ok deci nu-i nimic anormal laughing m-am linistit, mersi mult kiss laughing

| TheRares99 a răspuns:

rolling on the floor Chiar Nu Stiu Ce Poate Fi rolling on the floor Sigur e cantarul bun?rolling on the floor

| Mussete a răspuns:

N-am mai auzit asa ceva pana acumlaughing Pai depinde ce mananci seara fata de pranz...

| FuckYouAll a răspuns:

Eu zic ca ai 42 de kg