| Imaginaţie a întrebat:

Hey eu am avut antivirusul Kaspersky 12.0.0.374 si mi-a expirat trialu de 30 de si acum mi-l detecteaza ca si virus dar nu il pot sterge cum scap de el?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula mai toate programele antivirus bune au si optiunea de dezinstalare. Intri prin Start/All Programs/Kaspersky si dai uninstal. Daca nu are aceasta optiune poti cauta pe site-ul oficial, acolo trebuie sa aiba o unealta de dezinstalare, cred ca se numeste Removal Tool. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Start->control panel->add or remove programs->selectezi "Kaspersky" din lista de programe->dai click pe butonul "remove" si gata se dezinstaleaza.
bafta!

| furios4you a răspuns:

Baga alt antivirus cu licenta, bitdefender de exemplu

| elNino212 a răspuns:

Eu unul folosesc AVG Free Edition. Nu am avut nici o problema cu el, merge extraordinar si nu este trial. Linkul il ai aici: http://ewandoo.com/download-avg-free-edition-2011/

| edy79 a răspuns:

Eu chiar nu stiu, dar incearca sa gasesti programul de stergere sau de dezinstalare. Ma poti ajuta si tu pe mine cu intrebarile mele? Terog.