| AngelMuscleman a întrebat:

Hey lume sunt talentat la desen in creion sunt o fire care ai plac monstri credeti ca cand voi fi mare sa ma fac pictor funda+vot prom la toti.

Răspuns Câştigător
| selenagomezz a răspuns:

Sal pai dca esti talentat; la desen cred ca te vei face pictor unni s-au lasat de pictat si talentele se pierd dupa o vreme eu siv ca da sa te faci pentru ca daca chiar ai talent cine stie poate intr-o zi ma vei invita la expozitia ta!tonguebig grinfundita?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Te-oi pricepe tu la desen, dar trebuie să te pricepi şi să scrii corect. Nu ai cratimă, semne de punctuaţie, nimic. De-abia am înţeles ce ai dorit să zici. Dacă ai ambiţie şi vei persevera, vei ajunge ce îţi doreşti.
Succes!

| AndradaNicoletaRaluca a răspuns:

Sa stii ca si eu desenezwinking... daca iti doresti cu adevarat sa devii un desenator renumit nu renunta niciodata la visul tauwinking

| AngelMuscleman explică:

Ms la toti

| Ionela_5966 a răspuns:

Cu singuranta.
Totul e posibil, niciodata sa nu spui niciodata.

| AnnyMaryLupy a răspuns:

Buna,Angelhappy! Cred ca dupa firea ta vei fi pictor, deoarece ai o maginatie bogata dupa parerea mea! Sper ca te-am ajutat! Ceauwave

| XotGelu a răspuns:

Lol sigu o sa reusesti:-D