| gigutu4353 a întrebat:

Hey salut tpu.Am si eu o problema mai delicata.Merg pe strada si uneori am impresia ca toti se uita la mine, ca sunt urat.Pana acum am avut doar 2 prietene(in clasaa 4)Dar acum sunt in clasa a 8-a si nimic

Răspuns Câştigător
| CristianPreda a răspuns:

Stai frate fara grija... Eu sunt in clasa a 9-a si pana acum am avut doar o prietena. O sa vina ele, nu te mai gandi mereu la infatisarea ta. Poate nu e asa cum crezi tu. Nu ai de unde sa stii ca unele fete se uita la tine si te admira in secret.winking Stai linistit.

1 răspuns:
| Radu2012 a răspuns:

Icearca sa nu te mai uiti la cei din jurul tau... Cine stie poate e doar impresia ta