| DeEa_8789 a întrebat:

Boona TPU.Am o problema mare.Plac pe candva... Iar el se uita mereu la mine, si eu ma uit la el, mai mereu. Da nu stiu, mereu cand sunt pe langa el se uita putin la mine cand nu sunt atenta, si eu ma uit la el cand nu e atent.Incearca de multe ori sa se bage in seama cu mine, cu niste motive.Cum ar fi, e unu la el in clasa care imi zice mereu "Cf PYSY?", si cand eram in curtea scolii, si ne jucam ceva, el se uita numai la mine, si nu era atent la ce spune ceilalti.

Oare ma crede ciudata?

9 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Nuu. te place baiatul acela! el incearca sa gaseasca o punte intre voi si tu ar trebui sa faci la fel avand in vedere ca il placi. cauta si tu un subiect de discutii comun si veti vedea cat de repede o sa gasiti si altele. nu lasa sa iti scape ocazia. sigur te place si din cate am inteles si tu il placi mult.

| LittleandLiars a răspuns:

Te place pentru ca fumezi oh go on alt motiv nu are oh go on ce sa vada la un copil de 5 anibatting eyelashes?

| Claudia_9063 a răspuns:

Sfatul meu: Ia-ti inima in dinti si spune-i ceea ce ai de spus, ca il placi si ca observi cum te priveste. Poate iese cevabatting eyelashes Iti tin pumni :*:*:*

| MetalRocker a răspuns:

Eeee na! Te place mult te asigur! Spune-i ca il placi si totul o sa mearga bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stati si va uitati unul la altul ca viteii la poarta noua.de vorbit? cand vorbiti? ca santeti oameni, nu-i asa?

| Deeu_1723 a răspuns:

Deea,daca el simtea ceva maret pentru tine,atunci venea la tine.
Sunt flirturile baietilor, ca sa ne vrajeasca, si. dupa sa ne lase balta.

| Ellena_7672 a răspuns:

Nu tu erai fata aia care zice ca fumeaza de la 5 ani?laughing

| IrinaaIrr a răspuns:

Eu cred ca te place...

| Alle_1145 a răspuns:

HeyhappyE cam ciudat...Bine asa sunt toti baietii _ciudati_laughing dar sti...incearca sa te bagi in seama cu el niste priviri nu vor rezolva niciodata nimic acum tu il cunosti mai bine depinde el poate sa fie mai timid si de aceea nu vine la tine sau nu se baga in seama cu tine ori doar incearca sa flirteze(fiind unul printe baietii mai "smecheri"din clasa sau catier).Eu cred ca intai trebuie sa cunosti foarte bine acel baiat (nu ma refer la un anumit timp) ma refer la el cum se comporta ce personalitate are. Daca chiar il placi si el te place totul va fi bine vei vedea happyIti tin pumnii:*