| IceCube a întrebat:

Probabil ca stiti promotia de la coca-cola. Mi-a picat un dop cu "STICLA" scris pe capac.Stiti cumva magazine mari care s-au inscris si de unde pot lua sticla de colectie?

5 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Te poti duce la oric e magazin, unde are coca-colawinking, ii arati dopu si iti da sticla sau te duci de unde ai cumpparat si ii arata-i dopu :X

| Stitch92 a răspuns:

Pai te duci la magazinul de unde ai luat sticla, ii arati capacul si ii ceri sticla.

| rahelyta a răspuns:

In ce oras? si eu am 3 cu sticla

| Gumã a răspuns:

Te duci la magazinul de unde ai cumparat coca-cola acolo iti da

| Naspa6969 a răspuns:

Anabela, cred ca si Carrefour, Billa. Dar cel mai precis Anabela. Sper ca te-am ajutat ca si eu am castigat exact acelasi dop cu " Sticla "