| Zuza50 a întrebat:

Hey! Stiti sunt foarte confuza. Nu stiu ce sa imi iau de Craciun. Ma puteti ajuta? Dau funda.
P.S Stiu ca este o intrebare foarte absurda.

4 răspunsuri:
| HellGirl666 a răspuns:

☮ Bună.
☮ Depinde de câți bani ai. Îți poți lua un telefon drăguț, sau un lănțișor, brățară...

| Zuza50 explică (pentru HellGirl666):

Le am pe toate 3, nu imi mai trebuie happy

| lalaballet a răspuns:

Ceva folositor,o bluza, machaje, husa noua de telefon(poate chiar si un telefon)cercei, un inel, o decoratiune de camera(poti sa iti iei o pernuta sau un covor)o geanta, etc...

| alexa3000 a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei un parfum sau o bluza/plover super misto! Incearca si tu, uita-te prin magazine, prin vitrine, reviste etc.