| Whatthehell66 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Am o camera foto Canon PowerShot A480. insa de cand mi s'au term primele baterii pe care i le'am pus arata incontinuu sa schimb bateriile desi am cumparat de toate tipurile si le'am pus tot asa imi arata. Ma juta cineva si pe mine? ca nu mai stiu ce baterii sa'i pun. Funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Incearca cu acumulatori

| ArtemisD a răspuns:

Vezi daca i le-ai pus corect, daca nu du-te undeva si vezi ce e cu elwinking

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Trebuie sa-i cumperi bateri speciale care au la ele si un incarcator mergi la un magazin de tehnologie.

Întrebări recente