| freenext a întrebat:

Am un aparat foto Canon Power Shot A480 (functioneaza pe baterii) si nu mai se aprinde. Am schimbat bateriile si nimic... Ce pot sa ii fac?

2 răspunsuri:
| georgiocool a răspuns:

Salut incearca cu bateri mai bune si sa aiba curent sigur in ele ca unele bateri nu sunt bune deoarece sta mult prin magazine si se descarca nu se exclude problema sa ai ceva defect la camera

| freenext explică (pentru georgiocool):

Am incercat destule (majoritatea acumulatori) laughing, deci nu are cum sa fie asta problema