| GAdNuRi a întrebat:

am un aparat foto Canon PowerShot A530. Si nu stiu ce are, am mers am cumparat baterii noi si cand incerc sa fac poze imi spune ca nu are baterii ca sunt descarcate. Ce pot face, va multumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce baterii ai cumparat? Ai respectat ce scrie pe cartea tehnica? Tipul de baterii? Se pun baterii reancarcabile.De un anumit tip.

Răspuns utilizator avertizat
| PentagoN a răspuns:

Depinde, din cate stiu eu se recomanda bateriile de la aceeasi firma, Canon, dar ar trebui sa mearga si bateriile AA si AAA.