| Mary8 a întrebat:

Recent mi-am cumparat au aparat Canon PowerShot A480. cand am vrut sa fac o poza mi s-a inchis si zom-ul este deschis si de cate ori il pornesc imi apare: er.obiectiv.re-pornire ap. si pe urma se inchide si nu stiu ce sa fac? Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| iasicumpara a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateriile si cardul de memorie si apoi sa le pui la loc. Da complet un reset la sistem (comanda format daca nu ai nimic de salvat) si vezi ce se intampla. Daca nu isi revine mergi cu el la garantie. Bafta

1 răspuns: