| Piisic a întrebat:

am si eu o intrebare, si sper din tot sufletul sa primesc raspunsuri bune! Deci astazi mi-am dezinstalat fb timeline dupa ceva timp am observat ca, cronologie nu se vede doar pe browserul pe care l`am dezinstalat [google chrome] si doar eu nu o vad Acum vreau sa stiu ce setari trebuie sa fac pentru a o vedea din nou Mentionez ca timeline`ul mi l`am dezinstalat cu ajutorul unui site [nu il mai stiu].

Sper sa primesc raspunsuri bune si in scurt timp!
Kisses`!

3 răspunsuri:
| RADOXO a răspuns:

Este cat se poate de simplu dragul meu! Daca ai un amic care are timeline-ul activat, te duci pe pagina lui si in dreapta sus iti apare istall timeline now. Bafta!

| Piisic explică (pentru RADOXO):

Am incercat si nu merge, imi arata la toti prietenii cum era pagina de fb inainte de a fi instalat timeline-ul.

| RADOXO a răspuns (pentru Piisic):

Cea mai buna varianta ar fi sa iti faci un cont nnou de facebook sau ii contactezi pe cei de la fb sa rezolve problema!