| StefanMihaiX a întrebat:

Salut.
Am urmatoarea problema pe calculatorul tatei :
Pe browserul google chrome el nu poate vedea pe Facebook camera web a altor persoane.
Am incercat sa ii formatez windowsul si are fix aceeasi problema, am observat ca vechiul program Microsoft edge ii da voie sa vada web cam.
Dar daca ii dau update la noua versiune nu mai vede nici acolo, deci pot intelege ca ii trebuie un update sau codec?

4 răspunsuri:
| curiosul122 a răspuns:

Instaleaza browserul Brave, dezinstaleaza Chrome si incearca. Daca nu merge e posibil sa fi facut ceva in setari. Dai un restart la windows daca situatia persista.

| StefanMihaiX explică (pentru curiosul122):

Salut
Deci orice browserul care il descarc : mozila, opera nu merge sa vada web cam la nimeni, singurul browser care merge este Microsoft edge versiunea veche daca ii dau actualizare nu mai vede nici ala.
Am sters windowsul si tot nu merge sa vada pe browserele care sunt actualizate la zi.

| curiosul122 a răspuns (pentru StefanMihaiX):

Atunci nu stim care este problema. Incearca sa faci asta de pe alt cont de Facebook.

| StefanMihaiX explică (pentru curiosul122):

Nu merge, am incercat sa renunt la contul de google poate a setat ceva si tot aceiasi problema.