| Mistery98 a întrebat:

Azi mi s-a intamplat ceva ciudat. O fata m-a intrebat daca am prietena.Asta inseamna ca ma place sau ce?

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Daca are prieten, a intrebat din curiozitate, daca nu are, te place.

| Alessio_8778 a răspuns:

Asta inseamna ca ar vrea sa fie prietena ta

| LeoMessi38 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, da` normal asta ar insemna sau poate era doar curioasa...eu am mai intr. fete daca au preten asa de curiozitate deci nu-i musaiwinking

| Ferdyn a răspuns:

Ai 2 variante. ori te place, ori vrea sa rada de tine. ca mai sunt si unele fete de genu asta. dar as paria pe prima varianta.happy