| RalukaRallu12 a întrebat:

La 7 ani am avut un caine dar nu prea aveam grija de el... Acum sunt mai mare si imi doresc un caine (celalalt a murit)
dar parintii nu vor sa imi mai ia pentru ca ei cred ca nu voi avea grija de el dar se inseala. Deci intrebarea este: Cum imi conving parintii sa imi ia un caine?

7 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai la 7 ani nu prea vad grija ta fata de animale si nici la 10-11 nu cred ca esti pregatita sa ai grija de un animal fara ajutor

| RalukaRallu12 explică (pentru FABULOSUL6000):

Celalalt nu a murit pentru ca nu aveam grija de el... a avut mama... l-a calcat masina. si nu am 10-11 ani. am 1* ani.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mai ales ca a murit celalalt

| OneReason a răspuns:

Buna Renesmee ''Twilight''

Ai putea să le promiţi că o să fii responsabilă şi că o să ai tot timpul grija de el...eu asa am facut cand am vrut un Căine lup [Ciobanesc] [German]...si a tinut

| RalukaRallu12 explică (pentru OneReason):

Mdea... le spun asta de un an...