| qNesquik a întrebat:

Marţia aceasta care vine sunt de serviciu la şcoală şi sigur mă voi plictisi ca de obicei după ce termin cu foaia cu absenţii. Ce aş putea face cu, colega care sunt de servici ca sa nu ne plictisim? Nu avem voie să ieşim afară. Fundă cel mai bun răspuns. Scuza-ţi categoria.

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Jocata-ti cartii, mancati, faceti-va poze.

| qNesquik explică (pentru ignore):

Chiar asta am facut =]] in afara de cartii >.< ^.^

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hello!
Eu nu am facut de multe ori de serviciu pe scoala, ca e plictisitor (parerea mea, nu sariti).
Insa cand imi vizitam prietenii, se jucau carti, citeau bancuri, povesteau filmele lor preferate, gusturile la baieti sau jucau tomapan (stii ce e tomapan presupun, daca nu, spune-mi, sau cauta pe net).