| Maria1300 a întrebat:

Tocmai astazi am sunat la credit info si am ramas socata. 80 de euro cost suplimentar din SMS national, care imi este nelimitat.De unde atata?! Doamne, cum se poate? Help me

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Maria! Maine mergi la sediul Orange cu buletinul tau si roaga i sa te ajute sa intelegi de unde provine costul acela mare, poate au gresit ei, esti pe cartelă sau abonament? Sanatate multă.

| Maria1300 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt pe abonament

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Maria1300):

Multumesc pentru fundă, ai rezolvat problema?

13 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ai trimis cumva la porcarii gen Bongo? Cui i-ai trimis acele mesaje? Suna la relații cu clienții și o sa îți spună exact.

| Maria1300 explică (pentru Bondarel99):

Niciodata nu am facut asta@

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe ce esti? Vodafone? Orange, Digi?

| sweetys a răspuns:

Daca esti la telekom, la ei e cava normal. Suna si afla care este problema, daca ti se pare ceva ciudat poti sa te adresezi si celor de la opc.

| Maria1300 explică (pentru sweetys):

Sunt la Orange

| RAY a răspuns:

De ce nu suni la ei sa afli

| Caro34 a răspuns:

Sms nationale nelimitate sunt catre orice nr. mobil din tara, dar nu si pentru. alte servicii precum: Deșteptare, Bongo, Vreme, Horoscop etc. Verifica ce optiuni ai active si iti poți da seama rapid sau poti suna la Serviciul Clienti si te vei lamuri. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aici gasesti raspunsuri. Suna serv. clienti sau mergi la ei la showroom. Oricum ar fi, toate acestea vor aparea pe urmatoarea ta factura. Apoi pe baza facturii faci o sesizare, iar daca ei considera ca au gresit iti vor recalcula pe urmatoarea factura. Oricum, nu este greseala lor. Greseala este a ta. Si eu am avut abonament si nu s-a intamplat asa ceva pentru ca am facut exact ce scria in contract.

| Balaceanu_Stefan_2001 a răspuns:

Zic sa te spanzuri ❤

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Balaceanu_Stefan_2001):

Nesimtit esti, asa se raspunde?