| bbogdann a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar niste casti stereo, si in descrierea produsului scrie :
sensibilitate: 85dB
impedanta : 32 Ohm
Spuneti-mi ce inseamna si daca ar fi bune

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Cu placa de sunet onboard? http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/somic/g1-2/

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mai bine da link sa vedem exact despre ce casti e vorba. 85 dB sint vai de steaua lor, teoretic vorbind.

| bbogdann explică (pentru KodrutZ):

Am vazut castile alea intr-un ziar si sa stii ca costa 25 lei

| KodrutZ a răspuns (pentru bbogdann):

A, clar, nu cumperi niciodata magarii din ziar.

| bbogdann explică (pentru KodrutZ):

Este ziarul cu ofertele dintr-un hipermarket

| KodrutZ a răspuns (pentru bbogdann):

Si mai rau. Banuiesc ca nici macar nu au nume castile astea... la ce vrei sa le folosesti?

| bbogdann explică (pentru KodrutZ):

Gaming

| KodrutZ a răspuns (pentru bbogdann):

Cu placa de sunet onboard? http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/somic/g1-2/

| Tomoiagă_Răzvan_1997 a răspuns:

Sensibilitatea e cam la mijloc, nici buna dar nici proasta.Si independenta e buna.

| bbogdann explică:

P.S. dau funda!