| Loveyourself a întrebat:

Hey vr sa-mi fac cont pe mIRC, dar imi cere ceva company...ce trebuie sa scriu?

6 răspunsuri:
| byka1986 a răspuns:

Orice happy

| Loveyourself explică (pentru byka1986):

Dar imi cere si card si detalii despre cardsad

| byka1986 a răspuns (pentru Loveyourself):

Adica tu vrei sa te inregistrezi? vrei sa platesti pentru mirc?

| Loveyourself explică (pentru byka1986):

Nuuu...defapt nici macar nu stiu ce se face acolobig grinbig grinbig grinam vazut doar ceva poza cu mai multe ferestrebig grinimi explici tuh te rog? â

| byka1986 a răspuns (pentru Loveyourself):

Inchide tot ce ai deschis, dublu click pe icoana mirc de pe desktop, cand iti apare fereastra cu evaluation copy nu dai click pe register, dai click pe continue. apoi in ferestra cu nickname introduci nickul tau (vezi sa il faci sa fie unic, este posibil ca nickul sa fie folosit si de altcineva), apoi in stanga selectezi servers si alegi din lista undernet, pe urma selectezi un server din europa de preferinta. dai ok si in ferestra care iti apare alegi numele canalului ex: Bucuresti, Romania etc

| byka1986 a răspuns (pentru byka1986):

Sa imi zici daca nu intelegi ceva.