| AndyAndrea a întrebat:

Hey:X...am nevoie de ajutorul fetelor...care este parerea voastra despre baieti(ne'a dat la scoala sa scriem despre asta si nu prea am idei)?

Răspuns Câştigător
| FlorinaOnt a răspuns:

Baietii sunt acele persoane din viata ta care te fac sa te simti mai fericita, sunt acele persoane cu care ajungi sa iti imparti viata(e vb doar d un singur baiat:d)...parerea mea despre baieti este k ei sunt fff neajutorati cand vine vb de fete, pentru ca ei tr sa fac primul pas mereu cand le place de o fata, chiar daca le vine foarte greu.si mai risk sa ia si cate o palma:d trebuie sa mai aiba grija de tot ca nu cumva sa supere o fata. Asa ca eu am o parere foarte buna despre baieti, fiindca ei chiar incearca sa le faca pe fete fericite...

| LoveIsAllNeed a răspuns (pentru FlorinaOnt):

Un raspuns foarte bun.happy Meriti fundita.happy

5 răspunsuri:
| LoveIsAllNeed a răspuns:

Pailaughing in primul rand. toti baietii sunt niste falsi. cu toate ca unii sunt sensibili si par afectati de problemele fetelor. toti sunt la fel. sunt speciile de oameni carora nu le pasa de nimic, decat de fotbal si sa aiba prietenachatterbox dar pe aceasta "prietena" nu stiu s.o pretuiasca

| NuDauFunda a răspuns (pentru LoveIsAllNeed):

Ei, sa stii ca n-ai dreptate tongue Cu siguranta '97 e anul nasterii, caz in care e de inteles sa ai viziunea asta despre baieti. O sa cresti, o sa cunosti mai multa lume si-o sa-ti dai seama ca nu toti sunt asa, in timp ce multora le vine mintea la cap odata cu adolescenta.
Nu exista 'specii de oameni'.

| Kazimir a răspuns:

Scris de piţipoancă cu pretenţii...

| leo987 a răspuns:

Shkoala in ce limba este scris? Faci vreo scoala straina? Lol