| Here4u a întrebat:

Hi TPU! E frig! A luat curentul, la laptop m-am plictisit, sa dorm nu am chef si afara e frig! ce pot face sa imi treaca plictiseala asta nebuna?

7 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Citeste o carte/ revista/ ziar. Sau stai intinsa in pat si viseaza cu ochii deschisi big grin

| florin08 a răspuns:

Sa te sinucizi ai chef? Incearca si sigur nu o sa te mai plictisesti.

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Uita-te la un film online

| Here4u explică:

Am specificat ca a luat cureentuuuuuul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi si da zapada de pe trotuar! eram sa-mi rup gatu' de vreo 5 ori pana acum, la dracu!

| alexwweraw1 a răspuns:

Tus curentu m-ati du-te dracu de aicea de retardata DORMI

| Adrii13 a răspuns:

Pai poti face multe lucruri: sa gatesti cevathinking,sa te uiti la un film,sa citesti, sa vorbesti la telefon, sa faci curat prin casaa...