| RoxAnana a întrebat:

M-am plictisit de scoala... pur si simplu nu mai am chef de nimic...totul mi se pare asa de monoton. ce sa fac sa imi treaca "plictiseala" asta? Daca ar exista vreo calebig grin

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Crede-ma, te inteleg perfect!
Mai ales ca acum e perioada tezelorcrying
Dar gandeste-te ca mai e putin pana la vacanta si pana la sarbatori si atunci o sa fii alaturi de familie si de prieteni.Incearca sa te bucuri totusi de fiecare clipa petrecuta la scoala, deoarece mai tarziu o sa-ti fie dor de absolut toate lucrurile.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si eu la fel!
deci nu mai suport! e un chin!

| comynaa a răspuns:

Apuca-te de fund si incearca sa sari in susrolling on the floor) glumesc, navigheaza pe net sa aflii lucruri noi.