| tputputpu123 a întrebat:

Hmm...sa acceptam ideea ca Piramidele Egiptului antic, au fost construite de extraterestrii. Mie mi se pare o idee destul de plauzibila. Banuiesc ca pentru toata lumea e cert faptul ca nu suntem singuri in Univers.

Am o intrebare amuzanta. Oare noi, ccand vom avea tehnologia necesara sa gasim fiinte mai putin dezvoltate ca si noi, o sa le facem nistre glume d-astea?thinking

Voi ce ati face unei astfel de civilizatii?

19 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Daca as avea tehnologia necesara sa calatoresc pe alte planete, motoare capabile sa ma duca la ani-lumina distanta, materiale care sa reziste la ploi de meteoriti si un GPS interstelar, in mod clar nu le-as ciopli alora un monument din piatra in mijlocul pustiului. Nu, eu m-as autoproclama Ra, Zeul Soare si i-as pune pe ei sa faca asta laughing

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Noi am gasit deja fiinte mai putin dezvoltate si facem experimente pe ele. sunt animalele. inca nu le cunoastem pe deplin

Răspuns utilizator avertizat
| paullicaaa a răspuns:

Deci nu extraterestri au construit piramidele egiptului ca aia care stateau in egipt (cred).
Si poate cate o gluma doua nu cred ca ar strica numa sa nu fie glume proste

| ovidiu8msn a răspuns:

As lasao in pace.

| TheBlackEmo a răspuns:

Întrebarea e! O vom avea? Du-te frate cu extraterestrii tai! Mersi mi-ai facut seara mai buna laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mgautier a răspuns:

Piramidele sunt si la ora actuala un mister. La fel ca si Stonehage.
Glume sigur nu o sa facem iti spun eu sigur happy. In leg ca nu suntem singuri in univers. Sa nu te astepti cand auzi viata pe luna, marte....sa gasesti niste omuleti verzi cu ochii mari si cu nas turtit ok? Sunt particule, molecule care au viata. Peace

Răspuns utilizator avertizat
| Mgautier a răspuns (pentru tputputpu123):

Dumnezeu a creat doar omul atat! Numai bine

Răspuns utilizator avertizat
| Mgautier a răspuns (pentru tputputpu123):

Clar! Esti un ATEU Banal care cerseste Atentie! Mars in IAD!

Răspuns utilizator avertizat
| Mgautier a răspuns (pentru tputputpu123):

Bai omule dar u cand ai pus intrebarea: Ai stat tu cu Dumnezeu la o cafea? Esti retard? Sigur esti baiat cu freza lake de 16-17 ani happy
Asa vrea Dumnezeu sa vb despre el? La o cafea...
Cu toata stima esti un bou

Răspuns utilizator avertizat
| Mgautier a răspuns (pentru tputputpu123):

Nb

| nonik99 a răspuns:

Ideeea este ca nu doar in egipt sau construit piramide. peste tot in lume exista aceste constructii, de ex. templele mayase tot sub forma unor piramide, in rusia siberiana s-a descoperita o piramida ingropata, in china exista alta care a fost ingopata de altii sa nu se vada, in apropiere de cuba pe fundul oceanului s-au descoperit vreo doua... deci te intreb cum de au putut aproape toata omenirea sa aiba piramide?

Răspuns utilizator avertizat
| SolSkeet a răspuns:

Pai daca extraterestri au "construit" piramidele nu cred ca a fost o gluma.
Personal as "cuceri" o civilizatie noua si slab dezvoltata laughing