| valy a întrebat:

Http://observator.antena1.ro/......_6784.html
tipic romanesc. ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| valy explică:

Nici nu stii @ioana cata dreptate ai

| Ioana1984 a răspuns:

Ai dreptate tipic romanesc. Disperare ca la Romania. Oare unde o mai fi criza asta? Sa stii ca pe unde trec romanii se cunoaste si se va cunoaste din totdeauna.Rusine,mai bine ramanea Romania fara sa mai intre ea in UE ca de atunci ne-am facut de cea mai mare rusine...pacat ca Romania e populata de romani, majoritatea...asta e, e tara noastra si de asta toti plecam ca ne e rusine.

| Fifylici a răspuns:

Supravietuim in Romania si nu imi este jena sa ma sui pe acoperisul unui bloc si sa strig asta in gura mare.Nesimtiti si disperati, dar asta nu-i nimic sa vezi cum in fata cabinetului medical unde lucreaza mama e imbulzeala se calca lumea in picioare si se injura reciproc si nu au rabdare sa isi astepte locul ca copii si gravidele au intaietate dar cand i-am propus mamei sa ma angajeze cu juma de norma sa-i pastrez ordinea interioara a ras de mine odata m-am si luat la harta cu un nene mai libidinos care facea ca trenuuu si nu-i convenea nimic l-am dat afara si i-am zis ca ori isi revizuieste vocabularul ori iese afara si nici ca nu a mai pus piciorul in cabinet, oi avea eu 15 ani dar nu las pe nimeni sa ma calce in picioare.
M-am nascut originala si nu vreau sa mor o copie.