| bkmad a întrebat:

a folosit cineva produse de pe http://www.produsecosmetice.com/lipgloss-c43.html (produsecosmetice.com)? ce parere aveti de ele si ce parere aveti in general de acest site si produse?

2 răspunsuri:
| claudia_7744 a răspuns:

De obicei firmele frantuzesti dupa cum vad ca e si asta sunt f bunetongue
eu fol de la mascara si rimmel london si sunt multumitatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt foarte multumita happy comand de ceva timp de pe acest site si produsele sunt suuper faine si la preturi accesibile!