| lololololol a întrebat:

Ies cu un baiat de 18 ani, eu avand 12. Stiu, e ceva ciudat. El prima data cand ma vazut, credea ca am 16 ani, eu avand doar 12. Sora lui e una din cele mai bune prietene a mea. El ma iubeste pe mine intr-adevar, si mi-a zis ca poate astepta, si ca stie ca o relatie de genul nu e normala... Stiu ca nu vrea sex, si pana acum suntem doar la mici pupicuri si la imbratisari. Neam indragostit unul de altul fara sa vrem. As vrea sa facem publica relatia asta, pentru ca nu o sa putem ascunde mult timp... Cum as putea sa ii zic, si credeti ca ar fi o idee buna?

6 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Parerea mea este sa ii spui direct. Nu este ceva rau nu? Spune-i direct, sunt sigura ca va intelege.
Pa-pa.
Belinda...

| AidaAmaranta a răspuns:

Nu prea cred, desi poate am spus poate, e posibil. dar u 12 ani iar el 18, eu cred ca e mare diferenta. Mie mi frica doar sa nu isi bata joc de tine.sad

| 16.laura.16 a răspuns:

Nu stiu... Daca tu simti ca relatia voastra te implineste, nu ma bag.Sincer,eu cred ca esti cam mica!

| PaulB a răspuns:

@byabb daca ea are 12 ani si el 18 ani...cum sa fie diferenta de 4 ani?rolling on the floor) doamnee e de 6 ani.oh go on cu cine ai facut matematica? in fine, nu cred ca o sa tina relatia :d

| bbe a răspuns:

De ce nu?
eu am 15 ani si am fost cu un tip de 25 happy
si era totul oke. nimeni nu komenta nimica. noi ne vedeam de ale noastre sh cei dn jur de ale lor. si in plus asa o sa te simti uh protejata. si iubita. ptrk pofibil sa fie matur sh sa nu se joace cu sentimentele. sunt doar 4 ani intre voi... e oke
bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, cel mai bine e sa porti o discutie cu el, si dupa sa vezi ce veti facewinking