| Criss98 a întrebat:

Imi poate da cineva idei ce pot sa fac la calculator ca sa nu ma plictisesc?big grin Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| HeNNa a răspuns:

Instaleaza-ti un joc, uitate la un film, uitate la desenele copilariei pe youtube cum ar fi: Viata cu Louie, Gemenii Cramp etc. Deschideti un radio cu dedicatii. Citeste o carte online. Poti face multe daca vrei.

15 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Invata un program de grafica sau html si CSS sa faci pagini web

| CautNume a răspuns:

Asculta muzica sau uita-te la filme online.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Asculta muzica, descarca muzica, uitate la filme, joaca un joc online sau descarca-l, citeste cartii(scribd.com,watttpad.com),scrie pe bloog, stai pe facebook.com, raspunde la intrebari pe tpu.ro,clasicul mess, marele facebook, citeste ziare si mule altele

| Idc12345 a răspuns:

Facebook,twitter,hi5,etc
te joci jocuri (eu ma joc biliard)
stai pe mess
stai pe TPU
asta fac eu big grin
Funda?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ia muzica de pe siteuri, uite-te la ce filme au aparut si incepi sa te uiti, plimba-te cu rolele sau cu bicicleta pana incepe scoala.iesi cu prietenii la un picnic, vedeti voi

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ia-ti jocuri multe multe

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Numai idei proaste i-ati datlaughing in loc sa faca si el ceva constructic voi ii spuneti sa stea si sa frece menta pe la filme si/sau muzicapff, sfatul meu, daca tot stai in fata p.s.-ului si n-ai ce face, invata despre calculator windows software, bios, componente p.c...etcwinking

| Criss98 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

De fapt sunt o ea si totusi raman de parerea celorlati big grin scuze blushing

| GGL a răspuns:

Invata programare si... distreaza-te!

| BadWaffle a răspuns:

In general jocurile online, sau alte activitati care presupun interactiunea dintre diferiti utilizatori te va tine lipit mai mult de PC si sa pierzi notiunea timpului... dar mare grija sa nu devina viciu happy

| cryyysss a răspuns:

Joaca-te un super joc LINEAGE sau counter strike 1, 6

| LyVVyU a răspuns:

Daca ai facebook joaca poker holdem daca iti place sau Angry Birds

| danut95 a răspuns:

In pe net cauta un film intra pe facebook asculta muzica gaseste pe cine sa vorbesti etc.

| andreea0cristiana a răspuns:

Pai thinking Stai pe mess si vorbeste cu prietenii tai happy

| Anutsa17 a răspuns:

Joaca-te ceva joc pe mess cu vreo amica sau amic! [ex: adevar sau provocare]
Sau intra pe fb sa vezi postari.tongue