| MsETouch a întrebat:

Hei. Vreau să devin reprezentant Avon am găsit pe site că pot să devin și fără ajutorul unui reprezentant... adică era un formular să l completez... știam că se dau cadouri la fiecare comandă mai mare și că reprezentanții au un catalog al lor cu reduceri thinking Cum este acum? Tot la fel?

12 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Afiliere la MRO, cu o taxa de 25 RON/luna (asta pentru a deveni membru), iti da posibilitatea la reduceri de la 5% la 20%, ba chiar mai mult, la produse si servicii din Romania. Plus la asta, ai posibilitatea de a intra intr-o afacere MLM (ceea ce face avon, oriflame, amway) numai ca la MRO nu trebuie sa vinzi produse sau sa consumi ceva. Pentru mai multe detalii mergeti pe www.mro.ro sau contact me rserpu2@yahoo.co.uk (MRO ID 4743)

| Ana_6561 a răspuns:

Poti sa intri pe mine avon016190 si te ajut la tot ce ai nevoie.Is o gramada de premii o sa ti le arat tongue, ii super avantajos.

| Floreenofficial a răspuns:

Da, inscrie-te! Ai avantaje destul de mari! Pe langa faptul ca vei primi unele produse gratis mai ai si reduceri si poti face si ceva bani din asta! Succes!

| Mariidc a răspuns:

Te ajut eu! Intra aici http://produse-avon.blogspot.com/ si putin mai jos in dreapta este categoria Formulare, unde gasesti si formular de inscriere reprezentant Avon si vei fi contactata telefonic :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei, eu inscriu reprezentanti giada rome. add giadaromereprezentant@yahoo.com vorbim acolo, pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este la fel in fiecare campanie se castiga

| ancaid a răspuns:

Te pot ajuta cu toate detaliile necesare pentru. a deveni reprezentant avon; contacteaza-ma pe id ancasimanu@yahoo.com; nu vei regreta!

| miha3Lla a răspuns:

Inscriu reprezentanti avon...pentru mai multe detalii add: miky_mika94

| avon a răspuns:

Te pot ajuta dac ama contac la nr 0730733677 ligia ploiesti

| avon a răspuns:

Te pot ajuta daca vrei la nr 0730733677

| andreiutza980lideravon a răspuns:

Buna!
Daca doresti sa devii reprezentant avon contacteaza-ma la id-ul de messanger:
andreea1298@yahoo.com sau coordonatoravon10@yahoo.com

| yyma a răspuns:

Daca vrei sa devii reprezentant te astept pe yma.style@yahoo.com pentru mai multe detalii iti raspund la toate intrebarile...