| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți da exemple de cinci activități de timp liber, pasiune la fiecare tip? Adică cultural, manual, psihic, artistic, audio-vizual?

Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Cumva greu insa am sa incerc. Cultural sa citesti. Manual sa construiesti aeromodele sau machete de vase croaziera. Psihic sa ai o discutie elevata cu o persoana inteligenta. Artistic sa vizionezi un film sau o piesa de teatru ce te da pe spate. Audio vizual sa mergi efectiv la un concert sau o piesa de teatru.
Cam asa vad eu raspunsul la intrebarea ta.

| anonim_4396 explică (pentru Mopmop):

Da așa e, deși îmi doream cinci la fiecare tip de activitate.

| Mopmop a răspuns (pentru anonim_4396):

Avand cele scrise de mine mai incearca inca 4? e greu de gasit pentru ca bariera intre ele este foarte fina...

| anonim_4396 explică (pentru Mopmop):

Da, de acea am și întrebat pe TPU

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc

| Mopmop a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! Ai putea obtine alte 4 raspunsuri daca le pui pe categorii de varsta cred.

6 răspunsuri:
| gritt a răspuns:

Cultural - mers la muzeu
Manual - olarit
Psihic - scrisul poate sa fie o terapie
Artistic - pictat
Audio-vizual - mergi la un spectacol