| anamaria8811 a întrebat:

Imi spune si mie cineva unde as putea sa mergem cu prietenul meu. azi facem 3luni de cand suntem impreuna si m-am gandit sa mergem undeva. la o plimbare etc

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Buna. In primul rand felicitari si sa incercati sa pastrati relatia cat mai mult, pentru ca e foarte important sa ai pe cineva alatiuri. Iar apoi.nu cred ca este foarte important locul, atata timp cat esti cu persoana la care tii. Dar, oricum, nu trebuie DELOC neglijat locul. Ati putea sa mergeti la un suc, sau la o cafea, sau intr-o cofetarie, sa stati undeva la o masa, retrasi de privirile celorlalti, sa vorbiti, sa petreceti cateva clipe de neuitat, sau sa mergeti in parcul vostru preferat, undeva unde sa va placa amandurora.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat