| sckymosul17 a întrebat:

Imi trebuie pentru angajare `` Diploma de studii - ultimul act de studii ). Sunt in clasa. 11: Asta inseamna ca am duc la secretariat sa cer o diploma ca am absolvit cls. 10 sau ma duc la scoala generala pentru cls. 1 - 8? La liceu se da displome la fiecare an daca e cer si am nevoie?

2 răspunsuri:
| MissDyDee a răspuns:

Teoretic trebuie sa duci diploma din clasele 1-8 dar care teoretic ar trebui sa fie depusa la liceu si de asemenea trebuie sa ceri de la liceu si diploma de 10 clase. e mai sigur asahappy

| artyparty a răspuns:

Ultima scoala absolvita de tine e scoala generala happy