| anonim_4396 a întrebat:

Implinesc 13 ani, ce activitati pot face la petrecere cu invitatii ca sa nu ne plictisim? [suntem fete] Multumesc, funda love struck

Răspuns Câştigător
| S3eenya a răspuns:

Am avut aceeasi problema ca tine...in mai am implinit si eu 13 ani. nu stiam ce sa fac si m-am gandit: ce le plac fetelor. am petrecut o zi intreaga cu cele mai bune prietene, am transformat toate problemele in jocurio si toata ziu am mancat numai dulciuri, petrecerea s-a continuat cu o noapte in fata televizorului uitandu-ne la filme horror.nu o sa uit ziua aia niciodata. poti incerca si tu. o sa fie suuper

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai puneti niste muzicaa bunaaa si dansati asa se face l o petrecere muzicaa non stop mancare si dans. puneti juca si cartii sau un joc remi monopili daca ai.Sau sa vedeti cu film ceva despre adolescenta care sa va placa l toate

| PapagalulCioca a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa fi fata sau baiat ca sa bei rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri! Cand voi avea timp voi vedea care merita fundita happy
S3eenya, scuze, nu pot sa-mi dau id-ul necunoscutilorwinking

| S3eenya a răspuns:

Imi dai si mie id tau de mess?