| Sophie_3843 a întrebat:

In timpul vostru liber, ce ati prefera sa faceti?

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Calatorii in tara si strainatate, spectacole, expozitii, muzee, lectura, noutati stiintifice de pe internet.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa ies cat mai mult cu prietenii mei prin oras, la cinema, la o inghetata.happyOriunde numai sa fiu cu ei big grin

mlm
| mlm a răspuns:

Citesc, gatesc ceva dulce alor mei si incerc sa dau cat mai multe raspunsuri pe acest site.

| Dorinel a răspuns:

Sa alerg cu my dog prin parc :X el adora asta si eu pe o parte k fac fizic smug

| anonim_4603 a răspuns:

Citesc, stau pe net, ma uit la tv, ma trag cu rolele( ceea ce fac cel mai des), ma trag cu bicicleta, pictez, ma plimb...etc etc

| Duster a răspuns:

Buna.Citesc,ma uit la TV ,stau pe net, ies in oras.

| Duster a răspuns:

Buna.Citesc,ma uit la TV, stau pe net, ies in oras.

| Sophie_3843 explică:

Multumesc tuturor care mi-au raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc cu hamsterul meu, citesc, stau pe internet, la televizor...

| Allexaaaandra a răspuns:

As vrea sa desenez si sa iau lectii de dans. Dar uite ca doar stau la pc, pe mess, hi5 si TPU. no talking
Rusine sa-mi fie... blushing

| resident a răspuns:

Foarte simpla intrebarea happy imi place sa ma plimb

| aDe_9969 a răspuns:

Eu in timpul liber obijnuesc sa ies cu prietenele mele