| cipri1999 a întrebat:

Inscrieri la cel mai modest concurs de conquztador!
este chiar aici, vino si tu si participa la o preselectie incredibila.
In prima runda vom avea foarte multi concurenti din acestia se vor duce mai departe 32. Vom face 4 grupe a cate 8 membri si din fiecare se califica 4 in fiecare saptamana se joaca cate o etapa. Dupa runda de 32 de oameni vom avea 16 si vor tot cu grupe cu cate 4 oameni in fiecare grupa si vor fi 4 grupe.In runda de 8 vor fi meciuri1v1vbot si vor fi tur, retur. Mai departe din acei 8 vor merge 4 si va fi o grupa in care se califica 2. In finala vom avea si un meci intre pierzatori din semifinala

Bafta!

1 răspuns:
| Armyanka a răspuns:

laughing [citestidebeabamwhahahahahhahahahahahhahahahaahaaa]