| JustMe6378962 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Va plac fetele fara ochelari sau cu ochelari( dar carora le sta mai bine cu ochelari decat fara)?

3 răspunsuri:
| Oița007 a răspuns:

Nu conteaza daca poarta ochelari sau nu.

| DanDanik a răspuns:

Ce sa zis : PS fata nu cont daca are ochelari daca arata cat de cat bine si cel mai important lucru este sa fie de treaba ca degeaba arata bine daca nu e de treba

| iHortez a răspuns:

Nu pot zice ca ma dau in vant dupa fetele cu ochelari, ce-i drept as prefera una fara ochelari, dar pana la urma nu asta conteaza, poate arata bine chiar daca poarta ochelari...pana la urma conteaza cel mai mult ce are in cap nu daca are ochelari sau nu