| DeeVee a întrebat:

Ce zodie sunteti si pe ce data sunteti nascuti?happy...Eu sunt Berbec si imi place enorm zodia asta...:X:X

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Buna.kiss
Sunt nascuta pe 27 martie, deci sunt berbec ca si tinelove struck
Si mie imi place mult zodia astahappy
blushing Chiar daca se zice ca berbecii sunt incapatanatihappy

29 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

27 ianuarie...varsator su ascendent in taur...tongue

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Uite ca am gasit pe cineva nascuta in aceeasi zi cu mine... 17 decembrie - sagetator.

| JackieSue a răspuns:

Sunt nascuta in ultima zi de leu-22.aug.1908(am 108 ani laughing)
Sunt regina animalelor laughing...care e regele?hee hee

| MisterKat a răspuns:

Eu sunt Berbec, Sunt nascut pe : 23 martie 1991.

| Elly4all a răspuns:

Aolo.:X ce tare sunt m ulti scorpioni pe aici ~>sunt scorpion si sunt nascuta pe 13.noiembrie.95...:*multi inainte

| marry a răspuns:

Sunt scorpion... mi se potriveste foarte bine zodia...ma caracterizeaza...si sunt nascuta pe 17 noiembriewinking

| alle_1861 a răspuns:

Capricorn, 15 ianuarie.

| daddy a răspuns:

Scorpion, cu ascendent in leuhee hee

| frida0purple a răspuns:

Si eu sunt tot berbec, pe 21 martie.
nu pot spune ca-mi place zodia asta..de ce mi-ar placea o zodie?
vreau raspuns!

| vyol3ta a răspuns:

Eu sunt rac si sunt nascuta p 29 iunie 1997
zodia nu as schimba-o pentru nimic in lume

| Crisu_8081 a răspuns:

Taur, 27.04.1989.Nu le am cu zodiacul, insa unele caracteristici mi se potrivesc, precum faptul ca sunt incapatanata.

| mirunaioana a răspuns:

Sunt zodia Capricorn si sunt nascuta pe 30 Decembrie 1995.Imi place foarte mult zodia asta pentru ca ma caracterizeaza si ma regasesc (95%) in ea.

| DeeVee explică:

big grin...la multi ani tuturor...:d...^^

| DeeVee explică:

Pentru k zodia aia esti tu... te reperezinta pe tine asa cum esti in totalitate... daca nu-ti place zodia inseamna k nici de tine nu prea iti place...thinking

| Monique_3125 a răspuns:

Eu sunt scorpion...pe 17 noiembrie, mi se potriveshte zodia asta...cu caracteru` meu...sh sa zicem ca, sometimes, cred in chestiile astea cu zodiile...winking

| dragosh a răspuns:

Capricorn...born in 22.12.'91winking

| adinescu a răspuns:

Eu varsator 12feb dar nu cred in zodiac sau chestii d genu

| Elena97M a răspuns:

GEMENI...

26.mai.1997... e normal; fiecare isi adora zodia fiind cea mai tare zodie.

| antonelk a răspuns:

Sunt nascuta pe 9 octombrie si sunt balantabatting eyelashes:*

| Misterious a răspuns:

Am avut prieten berbec.imi place zodia .foarte bine pusi la punct cei nascuti sub acest semn!
Eu sunt leu. happy cu ascendent in scorpion smug

| ICanLoveYou a răspuns:

Leu ador zodia asta si sunt mandra ca o am, sunt nascuta pe 17 augusthappyadica luni e ziua meatonguetonguetonguetongue.

| valyutzu a răspuns:

Fecioara 31 august

| lili_1880 a răspuns:

Balantabig grin 7.10. si n'as schimba asta pe nimic happy.
bine. nici n'as putea daca as fi vrut. dar for the record: nu vreau!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt sagetator :d
Pe ce data? pai...~>17.12.95
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Sunt nascuta pe 7noiembrie si sunt scorpion

Zodia mea o de asemenea o zodie supe r love struck love struck
xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorpion cu ascendent in Taur... dupa ora nasterii...pe 15 noiembrie love struck

Si cu berbecii de obicei ne cam scoatem ochii, noi,"scorpiile" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zodie sunt nascut pe data de 23 august anul 1989

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt scorpion cu ascendent in rac nascut la 17-11-1989

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt taur si eunt nascuta pe 30 aprilie ...ma caracterizeaza zodia asta :X si imi place