| anonim_4396 a întrebat:

Va place zodia in care sunteti nascuti?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce-i aia "zodie"?

| Dash a răspuns:

Asta nu are nici o importanta...

| ɹαℓυ a răspuns:

Da :X
Eu sunt taur.

| Biby a răspuns:

Bună.
Da,sunt rac.Îmi place zodia mea.

| CoquineNoire a răspuns:

Sigur ca da. zodia spune multe despre noi,ne caracterizeaza, ne face unici, diferiti fata de ceilalti.eu sunt mandra de zodia mea, sunt varsatoare.pentru ca daca eram alta zodie,nu aveam personalitatea pe care o am acum,sau ma rog, unele zodii se aseamana, dar nu asta conteaza.deci fii mandra de ceea ce esti.esti unica! buh bye!

| RoxyLaLa a răspuns:

Daaa:X.Sunt sagetator:* si nascuta pe 23 noiembrie.

| TheWorstNightmare a răspuns:

Nu, sunt zodia pesti si port ghinion altora, asa mi-a zis o colega

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Da,mă reprezintă.Ţie îţi place zodia ta?

| smecherulxxl5 a răspuns:

Da, imi place. eu sunt zodia fecioara si sunt multumit!

| Ea a răspuns:

Zodia in care m-am nascut este ceea ce consider un detaliu neimportant. Felul in care se intinde o viata acolo, in fata mea, nu are legatura cu zodia in care m-am nascut. Asta pentru ca ar fi chiar trist ca toti sagetatorii sa aiba parte de acelasi destin, sau ca toti leii sa fie regii aceleiasi jungle...

| sunshine15 a răspuns:

Imi place fff mult :X.
eu sunt pesti.
tu ce zodie esti?