| imc1995 a întrebat:

Intrebare pentru fete: credeti ca un baiat ff frumos e baiatul perfect? happy

58 răspunsuri:
| andreutza_5786 a răspuns:

Nu poate sa fie frumos pe dinafara daca pe dinauntru e cel mai urat omwinking

| lifeistough a răspuns:

Daca e foarte frumos sar toate fetele pe el!

| XastamikaX a răspuns:

Daca e frumos, nu e perfect, trebuie sa aiba mult mai multe calitati, si asi prefera un baiat inteligent, sensibil, bun, respectuos si pe jumatate din frumusetea unuia care nu are alte calitati in afara de frumusete orbitoare.

| lollopop a răspuns:

Nu.
Nu cred ca exista barbatul perfect.happy

| cornel a răspuns:

Nu logic.

| Iuly006 a răspuns:

Intotdeauna conteaza si aspectul fizic dar mi se pare ca frumusetea exterioara nu e de ajuns.mai conteaza si intelectul si mai ales personalitatea si comportamentul.frumusetea interioara cantareste mai mult :X

| Bubu a răspuns:

Nu numai frumusetea conteaza. Daca intalnesti un baiat frumos frumos nu inseamna ca te intelegi si bine cu el, poate nu va potriviti la caracterbig grin

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Nu nu doar aspectul conteaza.ci ce este in inima lui.

| Linna a răspuns:

Nuuu!

| BitchImfabulous a răspuns:

Sigur ca nu, un baiat frumos nu e perfect, dupa mine ar trebui sa aiba si in creier cate ceva, sa nu fie stresant, prea gelos, nici sa fie indiferent.
Sa te alinte, sa ii pese de tine.
Sa te sprijine daca ai o problema.
In fine, mai multe dar pentru mine trebuie sa aiba si alte calitati, de exemplu descrierea de mai sus ar fi pentru baiatul perfect pentru ca nu poate sa aiba chiar toate calitatile dorite findca trebuie sa il accepti si cu defecte.

| xeleur a răspuns:

Depinde, si comportamentuk...etc...

| NBieber a răspuns:

Pff. 75% da.

| aliona_6797 a răspuns:

Pana acum nu am vazut si nici nu am intalnit baiatul care sa fie atat de frumos, incat orice alt defect moral pe care l-ar putea avea sa nu mai conteze. Dar poate exista si printre reprezentantii sexului masculin un asemenea specimen, caci printre reprezentantele sexului femenin sunt cateva daca stau bine si reflectez: Catherine Deneuve, Penelope Cruz si lista mai poate continua.
http://www.doctormacro.com/......ine_05.jpg
http://blogs.coventrytelegraph.net/passtheremote/penelope-cruz-9.jpg
Ar trebui sa fim mandre ca suntem reprezentate de asemenea doamne.

| Papusha_3366 a răspuns:

Nu... Te atrage frumusetea dar cu timpul parca incepi sa iti dai seama ca nu e atit de deosebit... iar caracterul totusi ramine, asa ca trebuie de atras atentia nu numai la frumusete!

| denisa_4116 a răspuns:

Nu niciodata sa nu crezi asta conteaza ce are in suflet poate inauntrul lui este rau

| poxi a răspuns:

Nu neaparat!

| Roxii a răspuns:

Un baiat perfect nu inseamna numai frumusete, trebuie sa fie si frumos dar trebuie sa fie si inteligent amabil etc. adica sa aiba si ce creier!

| kamy18 a răspuns:

Nu neaparat...conteaza si comportamentu si sufletul acelei persoane nu neaparat frumuzetea ca e trecatoare

| nyckoleta a răspuns:

Nu... dar totusi nu te poti intalni cu un ochelarist plin de cosuri si...nu mai stiu ce sa mai adaug

| GabrielaIoana a răspuns:

Nu. pentru ca nu ai nevoie doar de un bibelou langa tine.adica doar sa il privesti si sa te mandresti cu el, ai nevoie de o pers care sa te inteleaga, care sa te ajute, sa te iubesca sa te faca sa zambesty doar cand se uita la tine si sa fie alaturi de tine mereu.Conteaza si fizicul adica nu am dc sa mint ca nu cont pentru ca sa fim seriosi trebuie sa arate si cat de cat bine da sincer acum.eu as renunta la o pers f frum pentru o pers mai putin frum dar cu suflet mare

| MrL a răspuns:

Fiti serioase. nu cred ca ca l-ati respinge p unu frumos pentru unu urat cu suflet bun. postati si voi asa d ochii lumii happy tongue

| rain a răspuns:

Atata abureala cat am citit in raspunsurile de la intrebarea asta, nu am citit vreodata in viata mea.

Sa va spun cum sta realitatea: da, sigur, trebuie sa aiba un suflet bun DAR trebuie sa arate si cat de cat bine. Poate si unii boschetari au un suflet fenomenal, dar nu vezi nici o gagica sa se apropie de ei.

Oricum, nu s-a nascut inca femeia care sa vada un barbat care arata foarte foarte bine (din punctul ei de vedere) si sa zica nu la o aventura cu el. La fel si la barbati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred.nu exista ideal... de fapt un baiat frumos este un baiat smecher

| Me_5216 a răspuns:

Nu exista perfectiune

| Georgix a răspuns:

Nuup. Daca e frumos si prost ajuta la ceva?laughing

| Piticaaa a răspuns:

Hmm... mie imi place sa visez la un baiat care sa fie frumos, destept, romantic, copilaros si sa stie sa gateasca si sa faca curat dupa minelaughing Cred ca cer prea multe de la viata... Dar acum pe bune, un baiat degeaba e frumos daca nu e de treaba. Ar fi dragut sa aiba si ceva in tartacuta. Eu am facut greseala sa ma uit la frumusete si nu la creier si a trebuit sa ma despart imediat de el deodata ce nu intelegea cuvintele care le scoteam pe gura!

| BuBu_7744 a răspuns:

Nu. un baiat nu e perfect doar pentru ca e frumos. exista si alte calitati nu numai frumusestea.si oricum nimeni nu e perfect nu?