| Andreeaanon a întrebat:

Intrebare pentru targovisteni : La sfarsitul lui noimebrie, fac 14 ani, si nu stiu unde sa-mi fac ziua. Acasa nu, pentru ca nu prea am loc. Am auzit ca se inchiriaza un local la Manastire.Asa e? Dati-mi niste detalii despre asta, si despre unde sa-mi fac ziua. Multumesc. FUNDA!

2 răspunsuri:
| BeibiiC a răspuns:

Nu sunt din Targoviste, dar ai putea sa iti duci prietenii la un local unde puteti sa va distrati. Eu, de exemplu, cand am implinit 16 ani nu stiam unde sa imi duc prietenii, si am fost la o pizza iar dupa i-am dus la bowling happy Ne-am distrat toti si a fost misto. Acum depinde, si tu ai putea sa ii duci tot la un local asa in care sa va distrati, biliard, bowling sau daca vrei, la un local unde sa dansati happy. Oricum, eu spun ca nu are rost sa iti inchiriezi un local deoarece te poti distra si destul de bine si intr-un local normal si inca ceva, eu spun ca nu are rost sa inviti prea multe persoane. Pentru ca mai mult ca sigur o sa faci multa consumatie iar banii nu stiu daca ii poti recupera.
Sper ca sfatul meu sa iti fie de folos. happy Bafta cu organizarea thumbs up si LA MULTI ANI pe cand o sa fie ziua ta :*

| Andreeaanon explică:

Noiembrie * rolling on the floor. Ma scuzati.

Întrebări recente