| yynnaa a întrebat:

Am si eu o intrebare luna asta fac 19 ani si nu stiu unde sa-mi fac ziua acasa sau in club? dati-mi o idee.

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Daca poti sarbatoreste-o la un club; prietenii tai se vor simti mai in largul lor si nici parintii nu vor avea nimic de obiectat in privinta zgomotului sau, daca va lasa singuri, in privinta urmelor ce, inevitabil vor ramane. Te asigur ca varianta asta poate fi o reusita.Am incercat-o.

| luiza a răspuns:

Indiscutabil la club!
La multi ani!

| JustAStar a răspuns:

Eu la vrsta ta nu mi-as tine-o ici acasa nici in club as face o petrecere la un restaurant care are vedere la lac daca esti de la mare la un restaurant stil mediteranean...asa as face eu... xoxo JustAStar!