| viatadecacatt a întrebat:

Nu am auzit eu bine sau o sa avem o "mica vacanta" pe la sfarsitul lunii?
Daca este asa, dati-mi si mi mai multe detalii.

15 răspunsuri:
| lola a răspuns:

La stiri s-a zis ca o sa fie o zi libera in 30 noiembrie si din 14 pana in 18.Sexygirl, da, ei decid daca vin sau nu la scoala dar tu ai munci pe gratis? Logic ca nu o sa mearga la scoala mai ales daca nu o sa aiba cu cine sa isi tina ora.happy

| Bishop a răspuns:

@lola dar pe 18 se intra in vacanta de iarna, asta inseamna ca se prelungeste vacanta de vara cu o saptamana, nu? happy

| Corinne a răspuns:

Eu stiam de 8 zile neplatite in care 4 zile se vor da acum la sfarsit de luna si 4 zile la vacanta de iarnalove struck
De miercuri la mine in oras tot liceu va sta acasa pana in data de 2 decembrielove struck

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Din cate am auzit eu vom avea liber pe 30 noiembrie si intre 14-18 decembrie.

| alinutzacodruta a răspuns:

Mai multe info aici :P http://www.tpu.ro/......i-ziua-de/

| MissD a răspuns:

Pe noi ne'au anuntat la scoala ca nu veim miercuri joi luni si mari. si se auzea ceva ca inainte de vacanta inca vreo 3 zile:X

| theodoraafi a răspuns:

Mini vacanta?
nu am auzit. azi la noi se inchisa liceul pentru o saptamana. 3 cazuri de gripa porcina. incepem sc pe 30. ar fi bine sa mai avem si o mini vacantalaughing

| alexutzu00791 a răspuns:

O sa inghete anul, asa am inteles euthinking

| alexutzu00791 a răspuns:

Fiecare cu fanteziile luihappy

| mada. a răspuns:

Da, e adevarat profesorilor nu o sa li se plateasca 4 zile din luna asta si din luna viitoare parca, si din cauza asta nu o sa se faca ore si btw nici nu o sa se recupereze, data nu e inca stabilita depinde de unitatea d invatare la care esti:-)

| Babushka a răspuns:

Da asa se aude ca de pe 27-7 dec nu venim la scoala profesorii vor intra in concediu fara plata

| 4l3xander a răspuns:

Pai da o sa avem inca o saptamana de vacanta in intervalul 14-18 decembrie;) :http://www.antena3.ro/......85564.html

| noname_1116 a răspuns:

Se vor intrerupe niste cursuri scolare la sfarsitul luni noiembrie ( concediu fara plata pentru cadrele didactice ).
Zilele nu vor fi recuperate si ca recuperarile materiei se fac pe parcursul semestrului, fara a fi chemati copiii la ore suplimentare ( dar daca profesori vor ore suplimentare asta e... sau daca profesorul nu vrea concediul asta fara plata tot trebuie sa vi la scoala sa faci ore )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiam ca este vorba de profesori...trebuie sa isi i-a 4-5 zile in care nu vor fii platiti, iar ei pot decide daca vin la scoala sau nuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor inca nu e sigur. se schimba de la o zi la alta